SIM03300YA7033
Meritek
Produkt-Nr.:
SIM03300YA7033
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Auf Lager : 4000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 500
Benutzer handbuch
Series -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Impedance @ Frequency 30 Ohms @ 100 MHz
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 700mA