SIM05600YA9033
Meritek
Produkt-Nr.:
SIM05600YA9033
Beschreibung:
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Series -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Impedance @ Frequency 60 Ohms @ 100 MHz
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 900mA