SIM05601YA50M33
Meritek
Produkt-Nr.:
SIM05601YA50M33
Beschreibung:
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Series -
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 500mA