Zuhause / Oscillators / SIT1602AC-72-33E-12.000000
minImg
SIT1602AC-72-33E-12.000000
SiTime
Produkt-Nr.:
SIT1602AC-72-33E-12.000000
Beschreibung:
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator MEMS
Frequency 12 MHz