Zuhause / Oscillators / SIT8008ACE73-18E-48.000000
minImg
SIT8008ACE73-18E-48.000000
SiTime
Produkt-Nr.:
SIT8008ACE73-18E-48.000000
Beschreibung:
MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LV-CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 3.8mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3.9mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SiT8008
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output HCMOS, LVCMOS
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 48 MHz