Zuhause / Oscillators / SIT8924AA-72-18E-27.000000
minImg
SIT8924AA-72-18E-27.000000
SiTime
Produkt-Nr.:
SIT8924AA-72-18E-27.000000
Hersteller:
SiTime
Beschreibung:
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS LV
Auf Lager : 25
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series SiT8924
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVCMOS, LVTTL
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 27 MHz