SJPZ-N33V
Sanken Electric USA Inc.
Produkt-Nr.:
SJPZ-N33V
Paket:
SJP
Beschreibung:
DIODE ZENER 33V 2W SJP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 31V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 500W