SK22D17SG4.5NS
C&K
Produkt-Nr.:
SK22D17SG4.5NS
Hersteller:
C&K
Beschreibung:
SWITCH SLIDE
Benutzer handbuch
Switch Travel 2.00mm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Termination Style PC Pin
Actuator Type Standard
Current Rating (Amps) 300mA (DC)
Contact Finish Silver
Circuit DPDT
Actuator Length 4.50mm
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Mechanical Life 10,000 Cycles
Product Status Active
Series SK, COMAX
Voltage Rating - DC 30 V