SKMW30F-15
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
SKMW30F-15
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 15V 30W
Auf Lager : 100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 2A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series SKMW30 (30W)
Power (Watts) 30 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 89%