Zuhause / LED Drivers / SL-LA1425003US
minImg
SL-LA1425003US
Samsung Semiconductor, Inc.
Produkt-Nr.:
SL-LA1425003US
Beschreibung:
LED
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max) 277VAC
Termination Style Wire Leads
Approval Agency cURus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.77" L x 1.67" W x 1.36" H (172.0mm x 42.5mm x 34.5mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 1.4A
Ratings IP67
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 100VAC
Series -
Power (Watts) 50 W
Type Constant Current
Efficiency 88%
Voltage - Output 18 ~ 36V