SLLCE14-1190-S
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
SLLCE14-1190-S
Beschreibung:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Operating Range 0.1m ~ 12.0m
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protective Height 1.19m
Detection Capability 14mm
Product Status Active
Weight -
Series SLL
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC