SLLP23-910P88
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
SLLP23-910P88
Beschreibung:
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Operating Range 0.1m ~ 12.0m
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protective Height 910mm
Detection Capability 23mm
Product Status Active
Weight -
Series SLL
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC