Zuhause / Rivets / SLP-2-330-01
minImg
SLP-2-330-01
Essentra Components
Produkt-Nr.:
SLP-2-330-01
Beschreibung:
SNAP LOCK PIN 0.400" NYLON NRTL
Auf Lager : 1965
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Head Diameter 0.210" (5.33mm)
Color Natural
Rivet Length 0.400" (10.16mm)
Material Nylon
Product Status Active
Rivet Diameter 0.090" (2.29mm)
Series Richco, SLP-2
Type Snap Lock Pin
Head Height 0.051" (1.30mm)
Grip Range 0.330" (8.38mm)
Mfr Essentra Components
Features -
Hole Diameter 0.098" (2.49mm)