SLR1TTE1053F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SLR1TTE1053F
Beschreibung:
SLR SMD-RESISTOR CURRENT SENSE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 105 kOhms
Series SLR1
Power (Watts) 1W