SLSCP14-1800Q88
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
SLSCP14-1800Q88
Beschreibung:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Operating Range 0.1m ~ 6.0m
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protective Height 1800mm
Detection Capability 14mm
Product Status Active
Weight -
Series 14/30
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC