SLVE2.8.TCT
Semtech Corporation
Produkt-Nr.:
SLVE2.8.TCT
Paket:
SOT-143
Beschreibung:
TVS DIODE 2.8VWM 15VC SOT143-4
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 24A (8/20µs)
Applications Ethernet
Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 300W
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-143
Series SLV
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 15V
Package / Case TO-253-4, TO-253AA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 2.8V (Max)