SM-42TW104
Nidec Components Corporation
Produkt-Nr.:
SM-42TW104
Beschreibung:
TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
Auf Lager : 206
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style J Lead
Tolerance ±10%
Number of Turns 11
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Series SM42
Power (Watts) 0.25W, 1/4W