SM131108-1
DB Unlimited
Produkt-Nr.:
SM131108-1
Hersteller:
DB Unlimited
Beschreibung:
SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 85DB
Auf Lager : 1195
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 700 Hz ~ 5 kHz
Shape Round
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Power - Rated 200 mW
Technology Magnetic
Frequency - Self Resonant 1.1kHz
Mfr DB Unlimited
Material - Cone Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Efficiency - Type Sound Pressure Level (SPL)
Distortion Rating -
Efficiency - dBA 85.00
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Termination Solder Pads
Size / Dimension 0.512" Dia (13.00mm)
Material - Magnet -
Series -
Type General Purpose
Power - Max 300 mW
Port Location Top
Package Tray
Impedance 8 Ohms
Efficiency - Testing 100mm