SM155115300
Carlo Gavazzi Inc.
Produkt-Nr.:
SM155115300
Hersteller:
Carlo Gavazzi Inc.
Beschreibung:
TACH RLY 300 RPM 115V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Trip Status -
Output Type Relay
Delay Time -
Circuit SPDT (1 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Obsolete
Series SM 155
Type Speed Monitoring
Trip Range 30 ~ 300RPM
Voltage - Supply 115VAC
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Package Box
Contact Rating @ Voltage 10A @ 250VAC