Zuhause / TVS Diodes / SM15T22A-E3/9AT
minImg
SM15T22A-E3/9AT
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Produkt-Nr.:
SM15T22A-E3/9AT
Beschreibung:
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO214AB
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 49A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 20.9V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 30.6V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 18.8V