SM160816-1
DB Unlimited
Produkt-Nr.:
SM160816-1
Hersteller:
DB Unlimited
Beschreibung:
SPEAKR 16OHM 300MW TOP PORT 85DB
Auf Lager : 776
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 80°C
Frequency Range 880 Hz ~ 20 kHz
Shape Round
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.100" (2.55mm)
Termination Solder Pads
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Product Status Active
Material - Magnet -
Ratings -
Series -
Type General Purpose
Power - Rated 300 mW
Technology Magnetic
Power - Max 600 mW
Mfr DB Unlimited
Material - Cone Polyethylene Naphthalate (PEN)
Efficiency - Type Sound Pressure Level (SPL)
Port Location Top
Package Tray
Impedance 16 Ohms
Distortion Rating -
Efficiency - dBA 85.00
Efficiency - Testing 100mm