SM4F18CA-MS
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SM4F18CA-MS
Paket:
SOD-123S
Beschreibung:
TVS SMD 18V 400W Bi-directional
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 13.6A
Voltage - Breakdown (Min) 20V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123S
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Package / Case DO-219AB, SOD-123FL
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 18V