SM4NT220CA-Q1
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SM4NT220CA-Q1
Paket:
SOD-123NT
Beschreibung:
TVS SMD 220V 400W Bi-directiona
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.13A
Voltage - Breakdown (Min) 246V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123NT
Series Automotive, AEC-Q101
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 356V
Package / Case SOD-123NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 220V