SM8S30CA-Q1
ANBON SEMICONDUCTOR (INT'L) LIMITED
Produkt-Nr.:
SM8S30CA-Q1
Paket:
DO-218AB
Beschreibung:
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
Auf Lager : 100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 136A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 33.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 6600W (6.6kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-218AB
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Package / Case DO-218AB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V