SM952A124000S
Schneider Electric
Produkt-Nr.:
SM952A124000S
Hersteller:
Schneider Electric
Beschreibung:
SUPERPROX ULTRASONIC DUAL-LEVEL
Benutzer handbuch
Series Hyde Park
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Mfr Schneider Electric
Beam Angle 10°
Frequency 200kHz
Voltage - Rated 12 V ~ 24 V