SMA-A0102FTDL10K
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SMA-A0102FTDL10K
Paket:
0102
Beschreibung:
RES 10K OHM 1% 0.3W MELF 0102
Auf Lager : 18278
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0102
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 kOhms
Series SMA-A
Power (Watts) 0.3W