SMA4F22AY
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
SMA4F22AY
Hersteller:
STMicroelectronics
Paket:
SMAflat
Beschreibung:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMAFLAT
Auf Lager : 9957
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.2A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SMAflat
Series Automotive, AEC-Q101, SMA4F
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V