Zuhause / TVS Diodes / SMA6J24CAFL-TP
minImg
SMA6J24CAFL-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
SMA6J24CAFL-TP
Beschreibung:
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO221AC
Auf Lager : 11126
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 15.4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 26.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V