SMA6L14A
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
SMA6L14A
Beschreibung:
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO221AC
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 25.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 15.6V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 14V