Zuhause / TVS Diodes / SMAJ130CA/TR13
minImg
SMAJ130CA/TR13
YAGEO
Produkt-Nr.:
SMAJ130CA/TR13
Hersteller:
YAGEO
Beschreibung:
SMAJ, DO-214AC, 130V, 209V, REEL
Auf Lager : 4947
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 144V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series SMAJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 130V