SMAJ16A/TR13
YAGEO
Produkt-Nr.:
SMAJ16A/TR13
Hersteller:
YAGEO
Paket:
DO-214AC (SMA)
Beschreibung:
SMAJ, DO-214AC, 16V, 26V, REEL 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 15.4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 17.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series SMAJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 16V