Zuhause / TVS Diodes / SMAJ22CE3/TR13
minImg
SMAJ22CE3/TR13
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
SMAJ22CE3/TR13
Paket:
DO-214AC (SMA)
Beschreibung:
TVS DIODE 22VWM 39.4VC DO214AC
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 12.7A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 500W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 39.4V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V