SMAJ26A-E3/61
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Produkt-Nr.:
SMAJ26A-E3/61
Paket:
DO-214AC (SMA)
Beschreibung:
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Auf Lager : 65397
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 9.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 28.9V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series TransZorb®
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 26V