SMAJ300CA/TR7
YAGEO
Produkt-Nr.:
SMAJ300CA/TR7
Hersteller:
YAGEO
Paket:
DO-214AC (SMA)
Beschreibung:
SMAJ, DO-214AC, 300V, 486V, REEL
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 800mA
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 335V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series SMAJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 486V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 300V