SMAJ58CA-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
SMAJ58CA-TP
Paket:
DO-214AC (SMA)
Beschreibung:
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Auf Lager : 4744
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.3A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 64.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 58V