Zuhause / TVS Diodes / SMAJ64CA-E3/61
minImg
SMAJ64CA-E3/61
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Produkt-Nr.:
SMAJ64CA-E3/61
Paket:
DO-214AC (SMA)
Beschreibung:
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AC
Auf Lager : 3600
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series TransZorb®
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V