SMAJE440A
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SMAJE440A
Paket:
SMA
Beschreibung:
TVS DIODE 440VWM 713VC SMA
Auf Lager : 3870
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 600mA
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 492V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SMA
Series SMAJE
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 713V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 440V