SMAK5NT40A
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SMAK5NT40A
Paket:
SMA-NT
Beschreibung:
TVS SMD 40V 1500W Uni-direction
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 23.2A
Voltage - Breakdown (Min) 44.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMA-NT
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Package / Case SMA-NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 40V