SMAKNT110CA
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SMAKNT110CA
Paket:
SMA-NT
Beschreibung:
TVS SMD 110V 1000W Bi-direction
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5.7A
Voltage - Breakdown (Min) 122V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMA-NT
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Package / Case SMA-NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 110V