SMAKNT85A
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SMAKNT85A
Beschreibung:
TVS SMD 85V 1000W Uni-direction
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 7.3A
Voltage - Breakdown (Min) 94.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Package / Case SMA-NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 85V