SMB10J30CAH
Taiwan Semiconductor Corporation
Produkt-Nr.:
SMB10J30CAH
Beschreibung:
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 20.7A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 33.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series Automotive, AEC-Q101, SMB10J
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V