Zuhause / TVS Diodes / SMBG110A-E3/52
minImg
SMBG110A-E3/52
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Produkt-Nr.:
SMBG110A-E3/52
Paket:
SMBG (DO-215AA)
Beschreibung:
TVS DIODE 110VWM 177VC DO215AA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.4A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 122V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package SMBG (DO-215AA)
Series TransZorb®
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Package / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 110V