Zuhause / TVS Diodes / SMBG30CA-M3/52
minImg
SMBG30CA-M3/52
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Produkt-Nr.:
SMBG30CA-M3/52
Paket:
SMBG (DO-215AA)
Beschreibung:
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO215AA
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -65°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 12.4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 33.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package SMBG (DO-215AA)
Series TransZorb®
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Package / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V