SMBJ22CA
Meritek
Produkt-Nr.:
SMBJ22CA
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC
Auf Lager : 180
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 20
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 16.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SMBJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Package / Case DO-214AA (SMB)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V