SMBJ30A-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
SMBJ30A-TP
Paket:
DO-214AA (SMB)
Beschreibung:
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Auf Lager : 5654
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 12.4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 33.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V