SMBJE350CA
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SMBJE350CA
Paket:
SMB
Beschreibung:
TVS DIODE 350VWM 567VC SMB
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.1A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 391V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package SMB
Series SMBJE
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 567V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 350V