SMC30J13CA
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
SMC30J13CA
Hersteller:
STMicroelectronics
Paket:
SMC
Beschreibung:
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
Auf Lager : 1021
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 140A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 14.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMC
Series SMC30J
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 13V