SMCJ8.5CA-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
SMCJ8.5CA-TP
Paket:
DO-214AB (SMC)
Beschreibung:
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB
Auf Lager : 5789
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 104.2A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 9.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 8.5V