SMCJE220CA
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SMCJE220CA
Paket:
SMC
Beschreibung:
TVS DIODE 220VWM 356VC SMC
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.2A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 246V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMC
Series SMCJE
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 356V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 220V