SMF10AHRVG
Taiwan Semiconductor Corporation
Produkt-Nr.:
SMF10AHRVG
Paket:
SOD-123W
Beschreibung:
TVS DIODE 10VWM 17VC SOD123W
Auf Lager : 17990
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.8A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 11.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123W
Series Automotive, AEC-Q101, SMF
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Package / Case SOD-123W
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 10V